Згідно Указу Президента України від 3 жовтня 2019 року №731/2019 

директору ЦТДЮ Миханчук Світлані Миколаївні 

присвоєно почесне звання 

"Заслужений працівник освіти України".

 

 


За багаторічну сумлінну працю з реалізації державної політики у галузі позашкільної  освіти, навчанні та вихованні підростаючого покоління та з нагоди 80-річчя заснування закладу  працівників ЦТДЮ нагороджено:

Нагрудним знаком  МОН України «Відмінник освіти»

Луку Оксану Іванівну, заступника директора з навчально-виховної роботи.

Грамотами Міністерства освіти і науки України

1. Білоус Катерину Анатоліївну, завідувачку відділом організаційно-масової роботи.

2. Урезченко Ірину Володимирівну , методиста.

Подяками  Міністерства освіти і науки України

1. Дмитрук-Тимченко Тетяну Григорівну,  керівника  зразкової дитячої студії духовної пісні «Фантазія».

2. Кватиру Інну Павлівну, методиста

3. Кульчицьку Надію Михайлівну, завідувачку відділом методичної роботи.

4. Панкевич Олену Володимирівну, завідувачку відділом декоративно-прикладного мистецтва.

5. Шевілу Ларису Станіславівну, керівника народного театру танцю «Посмішка».

Грамотами управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації:

1. Бурміцьку Олександру Теодозіївну - керівника зразкового театру пісні «Мікст».

2. Бурміцького Бориса Анатолійовича – звукорежисера, акомпаніатора  зразкового театру пісні «Мікст».

3. Гелу Христину Іванівну - методиста, керівника вокального ансамблю «Росинки».

4. Додик Галину Зіновіївну - методиста, керівника гуртка Школи раннього естетичного розвитку «Зернятко».

5. Дячину Оксану Степанівну - керівника гуртка «Ансамбль гітаристів».

6. Іщук Тетяну Іванівну - керівника гуртків «Ансамбль баяністів» ,  «Ансамбль синтезаторів».

7. Кузьмович Світлану Євгенівну - методиста, керівника гуртка Школи раннього  естетичного розвитку «Зернятко»

8. Ремез Галину Степанівну - методиста.

9. Підколодного Миколу Вікторовича – заввідділом, керівника гуртка «Гра на сопілці».

Подяками міського голови

1. Пархомчук Анастасію Василівну, керівника гуртка «Художня вишивка».

2. Савюк Надію Юріївну, керівника гуртків «Веселковий світ», «Вироби зі шкіри».

3. Швед Оксану Іванівну, керівника гуртка рукоділля «Декоративна композиція».

4. Регіщука Володимира Івановича, акомпаніатора вокального гуртка «Росинки»

5. Стельмащук Людмилу Миколаївну, керівника народного театру пісні  «Співаночка».

6. Шевілу Тимофія Михайловича, керівника гуртка «Посмішка».

7. Луців Ірину Василівну, балетмейстера.

8. Смирнова Валерія Геннадійовича, методиста.

9. Тімошкіну Лідію Василівну, режисера театралізованих заходів і свят дійств.

Пам’ятними  цінними подарунками (годинниками)

1. Посипенко-Богуцьку Тетяну Василівну, завлабораторією сценічного костюма.

2. Сивак Аллу Михайлівну, головного бухгалтера.

3. Панкевича Сергія Романовича, заступника директора з адміністративно-господарчої частини.

4. Шумила Володимира Михайловича, художника-оформлювача.

Грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради

1. Глушкова Валерія Васильовича - акомпаніатора народного театру танцю  «Посмішка».

2. Гладій Наталію Вікторівну – керівника фольклорного гуртка «Перепілочка».

3. Ленишин Оксану Миколаївну - керівника гуртка «Ансамбль скрипалів».

4. Зіник Світлану Василівну - керівника гуртка «Гра на фортепіано».

5. Якушеву Оксану Мирославівну - акомпаніатора народного театру пісні «Співаночка»                 

6. Охаб Євгенію Іванівну - керівника гуртка «Гра на фортепіано»

7. Калинку Галину Андріївну – методиста.

8. Прачук Ірину Миколаївну - практичного психолога.

9. Тяжолу Наталію Володимирівну - культорганізатора.

10. Кіх Ларису Йосифівну - керівника гуртка «Творчість і діти»

11. Чумака Юрія Васильовича - керівника гуртка «Юний художник».

12. Пархомчук Наталію Павлівну - керівника гуртка бісероплетіння «Дивосвіт».

13. Денисюк Людмилу Петрівну - керівника гуртка «Палітра».

14. Щепанську Ольгу Василівну - керівника гуртка рукоділля «Берегиня».

15. Вільган Наталію Євгенівну - акомпаніатора зразкової дитячої хорової студії духовної пісні «Фантазія».

16. Мороз Оксану Юріївну - керівника гуртка «Пішохідний туризм».


За участь та перемогу у міжнародних виставках "Сучасні заклади освіти"