Тернопільський міський центр творчості дітей та юнацтва – комплексний заклад позашкільної освіти.

Один з найбільших відділів – відділ музично-естетичного виховання.

Мета – сформувати необхідні життєві компетенції громадянина, патріота, професіонала. Надати дітям повну базову освіту згідно типових програм.

Завідувач відділом - заслужений працівник культури України Підколодний Микола Вікторович.

Методист - Даніліна Ірина Михайлівна.

Культорганізатор - Тютюнник Павло Петрович..

Режисер -Тімошкіна Лідія Василівна.

Звукорежисер - заслужений діяч естрадного мистецтва України Бурміцький Борис Анатолійович.

Завідувачка лабораторією сценічного костюму Посипенко – Богуцька Тетяна Василівна

У відділі працюють  дитячі творчі колективи, у яких здобувають освіту за такими напрямками:

вокальний:

- народний театр пісні "Співаночка", керівник - відмінник освіти України Стельмащук Л. М.,  акомпаніатор Якушева О.М.

- народний театр  пісні "Мікст" керівник - заслужена артистка естрадного мистецтва України Бурміцька О. Т. ,  акомпаніатор заслужений діяч естрадного мистецтва України Бурміцький Б. А..

- зразкова дитяча хорова студія духовної пісні "Фантазія", керівник Дмитрук-Тимченко Т.Г. акомпаніатори  Вільган Н.Є., Жорняк К.О.

- ансамбль вокального співу "Росинки” , керівник   Регіщук В.І.

ансамбль вокального співу "Дзвіночки", керівник Гук Л.М., акомпаніатор Пержило Р.В.

- фольклорний гурт "Перепілочка", керівник Гоцик С.Я.,акомпаніатор Пержило Р.В.

-вокальні  гуртки,  керівники Польова Ю.С., Новаківська Ю.В.

хореографічний:

- народний театр танцю "Посмішка", педагоги Шевіла Л.С, Шевіла Т.М. ,  Шевіла Д.Т.

- ансамбль бального танцю “Арс” , керівник - Кордюкевич В. А.

- танцювальна акробатика, керівник - Шевіла Д.Т.

інструментальний:

- зразковий ансамбль сопілкарів "Дударики", керівник - Гарник О.М.

- ансамбль баяністів “Акорд” , керівник - Іщук Т. І.

- ансамбль синтезаторів "Дольче", керівник - Іщук Т.І.

- ансамбль гітаристів “Срібні струни”, керівник - Дячина О.С.

- ансамбль скрипалів “Живі струни”, керівник - Ленишин О. М.

- гурток гри на фортепіано, керівники - Охаб Є.І., Жмінка С.В.

Формуванню єдиного колективу педагогів та учнів сприяє проведення масових заходів, театралізованих дійств, концертів, а саме: цикл театралізованих дійств «В країні Світлофорії», спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави», різдвяно-новорічний цикл свят, великодні забави, звіти творчих колективів, випускні свята, день захисту дітей, день творчої дитини та інші.

Творчі колективи беруть участь в  конкурсах та фестивалях міського, обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів.

Вихованці відділу беруть активну участь у загально­міських та обласних культурно - мистецьких заходах.

Народний театр танцю "Посмішка"

Зразкова дитяча хорова студія духовної пісні "Фантазія"

"Великодні гаївки"

Вистава "Новорічне перезавантаження"