Методичний відділ ЦТДЮ наполегливо працює над тим, щоб сотні і тисячі талановитих, допитливих,завзятих у своєму самовизначенні дітей реалізували себе у дорослому світі.

Наші методисти та керівники гуртків вчать знаходити цікаві рішення, активізувати власні здібності, проявити свій творчий потенціал.

Працівниками відділу організовуються  масові заходи різної тематики. Такі як:

-  Театралізоване дійство в рамках Всеукраїнського конкурсу-рейду «Увага! Діти - на дорозі!»;

- Спортивно-мистецьке свято «Козацькі забави»;

- Фестиваль родинної творчості;

- КВЕСТи для старшокласників;

- Флеш-моби для учнів ЗЗСО та ін.;

- Фотоквести для старшокласників;

- Фестиваль дитячої творчості для дітей з особливими потребами;

- Благодійні акції.

Методичний відділ співпрацює з міським учнівським парламентом «Наснага» (куратор Кульчицька Н.М.).

У відділі працюють:

Заввідділом - Кульчицька Н.М.

Методисти – Додик Г.З., Кузьмович С.Є., Калинка Г.А., Смирнов В.Г.

Практичний психолог – Прачук І. М.

Керівники гуртків:

«Юний поліглот» - Івасів Т.Б.

«Творчість і діти» - Кіх Л.Й.

"Сучасні медійні технології" - Смирнов В.Г.

Методичний відділ ЦТЮД у м. Тернопіль

Методисти відділу працюють над реалізацією програми «Милосердя» для людей похилого віку та дітей пільгових категорій.

У відділі діє – Школа раннього естетичного розвитку «Зернятко» для дітей дошкільного віку, яка включає вивчення шести предметів: розвиток мовлення, англійська мова, природознавство, основи математики, вокал, малювання, основи хореографії.

'Наша адреса: вул..М.Грушевського, 2а (2-й поверх, 7каб.)

Контактний телефон: 52-65-61