Підсумок конкурсу «Захистимо країну від лиха»

13.03.2015   Administrator   Категорія: Новини

11 березня 2015 року о 15 год. в Центрі творчості дітей та юнацтва відбулося підведення підсумків міського етапу Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Захистимо країну від лиха» на протипожежну та техногенну тематику.

Конкурс проводився спільно з Тернопільським міським відділом управління державної служби надзичайних ситуацій України в Тернопільській області з метою формування у дітей громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі.

У конкурсі брали участь школярі та студенти віком від 6 до 18 років. Було подано 55 робіт. Своїми творчими роботами школярі ще раз показали, що молоді нашого міста небайдужі проблеми сьогодення, що відбуваються в нашій країні. Діти сповнені почуттям  відповідальності до надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

Переможців та учасників конкурсу було нагороджено грамотами та пам’ятними подарунками.

Заввідділом методичної роботи

Кульчицька Н.М.