День творчої дитини у ЦТДЮ

16.09.2021   Administrator   Категорія: Новини

Щорічно ЦТДЮ "Терноцвіт" відкриває свої двері для нових здобувачів позашкільної освіти та щиро запрошує до знань.

Цьогоріч 12 вересня на Театральній площі міста, відбулося свято "День творчої дитини" за участю педагогів та вихованців центру творчості.

Урочисту програму відкрив директор ЦТДЮ, відмінник освіти, заслужений працівник освіти України - Світлана Миханчук, привітавши гостей та вихованців закладу, та запросивши усіх бажаючих прийняти участь у святкуванні "Дня творчої дитини".

Розважальну програму продовжили ведучі а також виступи колективів, солісти, а також юні артисти центру.

Під час дійства відбувалися майстер класи для усіх бажаючих.

Містяни мали можливість переглядати роботи вихованців закладу на стенд-виставці, яка була організована на святі.

Також усі гості могли й самі активно приняти участь у святкуванні, приєднавшись до флеш-мобів, майстер-класів, та залишивши свої щирі побажання ЦТДЮ.

Наш відео звіт із заходу:

Свята У Цтдю Творчі Діти Діти День Відкритих Дверей