"Знати сьогодні, щоб жити завтра". До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

01.12.2017   Administrator   Категорія: Новини

Здоров’я – це джерело радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, психологічне, соціальне і духовне благополуччя. Але все це може поламати хвороба століття. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатися актуальною, як в Україні, так і в цілому світі. З 1988 року 1 грудня відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У Тернополі 30 листопада 2017 року в Українському домі «Перемога» відбувся міський конкурс «Знати сьогодні, щоб жити завтра». 12 команд закладів освіти міста змагалися у трьох етапах. Переможці: команда старшокласників школи №11 у конкурсі театралізованих виступів, команда школи №26 у конкурсі емблем анти-снідівської тематики, команда школи №7 у конкурсі-дефіле футболок анти-снідівської тематики, які були виготовлені власноруч конкурсантами.

«Хто попереджений, той захищений». Бережіть себе!