«Золота осінь –2021»

02.11.2021   Administrator   Категорія: Новини

23 жовтня 2021 року в лісовому угідді  «Пронятин» відбувся  Чемпіонат  м. Тернополя серед школярів зі спортивного орієнтування «Золота осінь –2021», присвячений Дню захисників і захисниць України.

Захід організований управлінням освіти і науки та управлінням розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради.

Чемпіонат  проведено  відділом  організаційно-масової роботи  КЗ ТМР «Центр творчості дітей та юнацтва».

Понад 100 юних орієнтувальників  із 12  закладів загальної середньої освіти  м. Тернополя за допомогою карти та компаса виконували завдання з пошуку  нанесених на карту певної кількості визначених, відповідно вікової категорії учасників  контрольних пунктів змагальної дистанції «По вибору».

yes Найшвидше з завданням впорались та стали переможцями та призерами змагань у своїх вікових групах:

Старша вікова група  (9 -11 кл.)

Бородай Максим ТЗОШ № 16 ім.В.Левицького, Правецька Ольга  педагогічний ліцей , Коваль Любомир педагогічний ліцей, Мисько Вікторія   ТЗОШ № 25,  Бородай Віктор  ТЗОШ № 16 Ім.В.Левицького, Косюк Софія  Тернопільська класична гімназія.

Середня вікова група  (7-8 кл.)

Мартинюк Євген  ТСШ №17 ім.В.Вихруща, Жук Аліна ТЗОШ №25,  Кутрань Іван  ТЗОШ №16 ім.В.Левицького, Лебідь Олеся ТЗОШ №25,  Рибак Тімур Тернопільська класична гімназія , Даценко Олена   ТСШ № 29.

Молодша вікова група  (5-6 кл.)

Якимчук Дмитро  ТЗОШ № 16 ім.В.Левицького,  Козій Софія  ТСШ №17 ім.В.Вихруща, Матвієв Максим  ТЗОШ № 14 ім.Б.Лепкого, Вітрак Вероніка  ТЗОШ №16 ім.В.Левицького,  Свергун Михайло  ТЗОШ № 16 ім.В.Левицького, Кардаш Каріна  ТЗОШ № 11.

Переможці та призери Чемпіонату будуть нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської міської ради та  відповідними медалями.

Золота Осінь Квест Конкурси Спорт