5 квітня в приміщенні філіалу по вул.Купчинського, 3 відбувся четвертий міський фестиваль декоративно-прикладного мистецтва юних майстрів Тернополя "Яйце-райце"

07.04.2017   Administrator   Категорія: Відділ декоративно-прикладного мистецтва

У нашому святі взяли учтасть вихованці ЦТДЮ, талановиті учні позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Діти мали змогу побачити прекрасну виставку великодніх композицій, отримати масу позитивних емоцій, весняного настрою, та звичайно, традиційно, побувати на майстер-класах по виготовленню великодніх сувенірів та виконанню традиційних і нетрадиційних технік писанкарства, які проводили педагоги ЦТДЮ. На згадку про фестиваль учасники були відзначені грамотами.