25 квітня 2017 року, учнівський парламент "Наснага" організував захід школярської інтелігентності, харизматичності й моральності "Учень року -2017"

03.05.2017   Administrator   Категорія: Новини методичного відділу

Даний контест є головним атрибутом нашої учнівської демократичної організацї.
Це так зване, свято "наснагівця", адже кожен депутат учнівського парламенту живе й розповсюджує цінності філософії лідерства й наполегливості у своїх шкільних осередках.

Цього робочого учнівського сезону 2016-2017
ми, наснагівці, у лиці нашого президента Величанської Валерії, провели змаг-свято на кращого учня міста у ТЗОШ 28.

Конкурс депутати учнівського парламенту на засіданні вирішили зробити 3-етапним.
Перший "Презентація лідера"
Другий "Мозковий штурм"
Третій "Що якби я був президентом Наснаги?!"

Говорячи об'єктивно, можна впевнено сказати, що цього року конкуренція між кандидатами була більш запеклою, порівняно з попередніми роками.

Кожен учасник намагався максимально доступно продемонструвати свої лідерські якості, інтелектуальні здібності та самопрезентувати себе.
Всі були доволі обізнані у політичному ремеслі, проте лиш один володів і користувався харизмою.
А то є Максим Мохун, десятикласник ТНВК "Школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого".

Завдячуючи харизмі, креативності та яскраво вираженим лідерським якостям Максим став "Учнем року 2017" м. Тернополя.

Отож, ВІТАЄМО!!!!
І заохочуємо вас, дорогий читач, прийняти участь у даному контесті наступного року, можливо ви будете більш переконливими за Максима Мохуна.
автор статті голова інформаційно-
дипломатичної комісії міського