Мета і завдання відділу:

• Створення умов для забезпечання дітьми початкової мистецької освіти;
  • сприяння поєднання, вивчення та популяризації українських національних традицій, ремесел, фольклору, звичаїв та побуту, відтворення їх в культурно-мистецьких заходах силами педагогів та здобувачів освіти відділу;
  • сприяння роботі у вихованні дітей спільно з громадськими об'єднаннями, що виявляють свою діяльність у сфері освіти, культури та національно-патріотичного виховання;
  • організація, забезпечення та впровадження освітнього процесу для набуття здобувачами освіти ціннісних орієнтацій в процесі активної мистецької діяльності, формування в них теоретичних і практичних компотентностей початкового рівня.

У відділі працюють:

Заввідділом Савюк Надія Юріївна

Сольфеджіо, "Музична література" - кер. Жорняк К.О.

Вокально-фольклорний колектив "Перепілочка" - кер. Гладій Н.В., акомпаніатор Кавун А.І.

Школа раннього естетичного розвитку "Зернятко" - керівники гуртків Кватира І.П., Денисюк Л.П., Савченко Т.П., Тукало А.І., Дмитрук-Тимченко Т.Г., Івасів Т.Б.